zakladni tanecni

Jsi studentem nebo studentkou na střední škole?

Pak neváhej a přihlaš se do tanečních kurzů, které pro tebe pořádá taneční škola Bolero, jedna z největších tanečních škol v Ostravě.

Setkej se zde s mladými lidmi, kteří ti vždy ochotně pomohou s prvními tanečními kroky.
U nás se nebudeš nikdy nudit! Poznáš mnoho zajimavých lidí z jiných středních škol, najdeš zde nové kamarády a možná i svou životní lásku.

Bílé rukavičky jsou už minulostí... Taneční dnes nejsou přežitek, ale místo, kam se chodíš především bavit a tak to chápeme i my. Zveme tě tedy do moderních tanečních respektujících proměny doby.

Užij si nenapodobitelnou slavnostní atmosféru prvních tanečních. Tvé obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, pohyb ve společnosti se pro tebe stane hračkou a neznámý svět se ti pak stane vyhledávanou zábavou.

Pokud v tobě chuť k tanci přetrvá, můžeš se i ty stát členem mladého týmu absolventů a v dalších létech pomáhat ostatním v jejich prvních tanečních krocích.

Naší největší snahou je vždy tvá spokojenost!

zakladni tanecni

Podivej se na fotky a videa z tanečních lekcí :)
základní lekce , prodloužené a záverečné lekce

videa

Všichni absolventi tanečních kurzů získavají slevy od našich partnerů a mohou na závěrečných lekcích soutěžit o hodnotné ceny:

Taneční škola Bolero - jednodenní zájezd do Vídně pro dvě osoby, poháry, medaile..

Jazyková škola Hello - slevové kupóny a jazykové kurzy zdarma

Autoškola Tomáš Otisk - slevové kupóny v hodnotě až 2.000,- Kč, každý absolvent tanečního kurzu získá slevový poukaz v hodnotě 500,-

Rekrea - slevy na zájezdy do Vídně

Svatební salóny - zvýhodněné půjčovné svatebních a společenských šatů na závěrečné lekce, dárkové poukazy na půjčení či nákup společenských šatů