Protančete životem s lehkostí, elegancí a ladností díky tanečnímu klubu Bolero Ostrava.

Slavná indická tanečnice Sudharani Raghupathy jednou o tanci prohlásila: „Tanec, stejně tak jako jiná umění, nám pomáhá být lepším.“ S tímto tvrzením musíme souhlasit, díky tanci se budete na parketu pohybovat lehce, správné držení těla se promítne i do každodenního života a sami poznáte, že tanec sbližuje a umožní vám vyjádřit emoce beze slov.

Přemýšlíte o tom, že do tanečního klubu přihlásíte své dítě nebo budete chodit Vy sami tančit s partnerem? Už během první lekce zjistíte, že se tanec stane nejen dovedností, která je ve společenském životě ceněná, ale promění se také díky přístupu našich lektorů v koníček.

V tanečním klubu Bolero se naučíte tančit s lehkostí, jistotou a s úsměvem na rtech.

Taneční klub vítá všechny milovníky tance, kteří chtějí poodhalit tajemství ladných tanečních pohybů, sdílet nezaměnitelnou atmosféru a dovědět se více o taneční technice.

Naším přáním je, abyste na tanečním parketu jednoduše zářili.

Nesoutěžní forma - Chcete do tance proniknout hlouběji? Lehkou a nenásilnou formou se seznámíte s technikami tanců a kromě teoretických a praktických znalostí si užijete i příjemnou atmosféru.

Soutěžní forma - Tanec Vás oslovil a chcete se mu věnovat aktivně? Zde se zaměříme na přesnost tanečního projevu, choreografie, muzikálnost, pohyb těla a vedení v páru a charaktery jednotlivých tanců.

Taneční soustředění - Chcete se v tanci dále zdokonalovat? Taneční klub pořádá několikrát ročně soustředění které však není pouze o tanci. Je také o relaxaci, smíchu, zábavě ve skvělém kolektivu.

Pozn. Všechny páry tanečního klubu se mohou libovolně účastnit všech lekcí tanečního klubu dle rozpisu, které pořádáme v jiný den v týdnu. Tímto způsobem bychom rádi dali prostor Vaší aktivitě a chuti se tanci věnovat.