Protančete životem s lehkostí, elegancí a ladností díky tanečnímu klubu Bolero Ostrava.

Slavná indická tanečnice Sudharani Raghupathy jednou o tanci prohlásila: „Tanec, stejně tak jako jiná umění, nám pomáhá být lepším.“ S tímto tvrzením musíme souhlasit, díky tanci se budete na parketu pohybovat lehce, správné držení těla se promítne i do každodenního života a sami poznáte, že tanec sbližuje a umožní vám vyjádřit emoce beze slov.

Taneční klub vítá všechny milovníky tance, kteří chtějí poodhalit tajemství ladných tanečních pohybů, sdílet nezaměnitelnou atmosféru a dovědět se více tancích které se svým partnerem tančíte.

 

Nesoutěžní forma
Tanec Vás oslovil a chcete aby se Vám stal koníčkem a příjemným relaxem pro život.

V případě tanečního klubu pro dospělé se nejedná o soutěžní formu tance. Důraz je zde kladen především na estetiku a pohyb těla kde není tak důležitá kvantita probiraných sestav, ale kvalita provedení. Není tedy nutné znát přesné sestavy a jejich posloupnost. Taneční klub je tedy také vhodný pro pokročilé páry, které neabsolvovali kurzy pořádané taneční školo Bolero. Lehkou a nenásilnou formou se seznámíte s charaktery tanců a kromě teoretických a praktických znalostí si užijete i příjemnou atmosféru ve skvělém kolektivu Vašich vrstevníků.

Naším přáním je, abyste na tanečním parketu jednoduše zářili. V tanečním klubu budete tančit s lehkostí, jistotou a s úsměvem na rtech.

Soutěžní forma
Tanec Vás oslovil a chcete se mu věnovat aktivně.

Soutěžní forma je vhodná především pro studenty a absolventy středoškolských tanečních kurzů, případně i dospělé taneční páry, které se sami rozhodnou touto formou pokračovat. Zde se zaměříme na přesnost tanečního projevu, choreografie, muzikálnost, pohyb těla a vedení v páru a charaktery jednotlivých tanců a jejich technické provedení. 

Taneční soustředění
Chcete se v tanci dále zdokonalovat a společně s kolektivem zažít chvíle volného času.

Taneční klub pořádá několikrát ročně taneční soustředění které však není pouze o tanci. Je také o relaxaci, smíchu a zábavě a volnočasových aktivitách ve skvělém kolektivu.