Vítáme všechny milovníky tance, kteří chtějí proniknout do tajů ladných tanečních pohybů a chtějí se dovědět více o tancích, které se svým partnerem tančí. Protančete životem s lehkostí, elegancí a ladností díky Tanečnímu klubu Bolero Ostrava. Zvládněte estetický taneční pohyb a ciťte se na parketu vždy skvěle.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

-  navždy star  -  navždy fit  -  navždy mladí  -  navždy šťastní  -  navždy v pohodě  -  navždy spolu  -

Díky tanci

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

Nyní máte skvělou příležitost se tanci začít věnovat aktivněji pod dohledem kvalifikovaných lektorů a trenérů. Lekce v tanečním klubu se liší od klasického kurzu. Tancům se zde věnujeme podrobněji a proto vše zvládnete v pomalejším výukovém tempu. Je zde prostor pro individuální přístup a máte rovněž příležitost tančit i vícekrát týdně a vše si tak dokonale připomenout. Informace které se zde dovíte jsou nad rámec běžného kurzu a díky nim bude Váš tanec vypadat přesněji a jistěji. Našim cílem je naučit Vás tančit ve správném postavení a se správnými tanečními návyky.

Správné držení těla se Vám promítne i do každodenního života a sami poznáte, že tanec je umělecká záležitost, kde se muži učí respektu k ženám, kde se ženy učí být dámou, kde se všichni učíme pokoře, trpělivosti, sebevědomí i důvěře ve svého partnera. Tanec sbližuje a umožní Vám vyjádřit emoce beze slov.   


Společenský taneční klub

PRO DOSPĚLÉ a středoškoláky
Tanec Vás oslovil a chcete aby se Vám stal koníčkem a příjemným relaxem pro život. V případě tanečních lekcí pro dospělé se nejedná o soutěžní formu tance. Důraz je kladen především na estetiku tanečního držení a pohyb těla. Není důležitá kvantita probíraných sestav, ale kvalita jejich provedení. Není tedy nutné znát přesné sestavy a jejich posloupnost. Taneční klub je tedy také vhodný pro pokročilé páry, které neabsolvovali kurzy pořádané taneční školo Bolero. Lehkou a nenásilnou formou se seznámíte s charaktery tanců a kromě teoretických a praktických znalostí si užijete i příjemnou atmosféru ve skvělém kolektivu Vašich vrstevníků. V tanečním klubu budete tančit s lehkostí, jistotou a s úsměvem na rtech. Naším přáním je, abyste na tanečním parketu jednoduše zářili.


Sportovní taneční klub

PRO STŘEDOŠKOLÁKY a dospělé
Tanec Vás oslovil a chcete se mu věnovat aktivně. Soutěžní forma je vhodná především pro studenty a absolventy středoškolských tanečních kurzů, případně i dospělé taneční páry, které se samy rozhodnou touto formou pokračovat. Zde se zaměříme na přesnost tanečního projevu, choreografie, muzikálnost, pohyb těla a vedení v páru a charaktery jednotlivých tanců a jejich technické provedení.
 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

Taneční soustředění

PRO STŘEDOŠKOLÁKY I DOSPĚLÉ
Chcete se v tanci dále zdokonalovat a společně s kolektivem zažít chvíle volného času. Taneční klub pořádá několikrát ročně taneční soustředění které však není pouze o tanci. Je také o relaxaci, smíchu a zábavě a volnočasových aktivitách ve skvělém kolektivu. Dostanete se s zde do kolektivu lidí sdílejících s Vámi stejný zájem o tanec a pocit naplnění z esteticky zvládnutého pohybu.