Taneční kurzy májí v českých zemích velkou tradici. Zmínka o nich sahá až k dobám národního obrození. My však nežijeme pouze z odkazu minulosti ale hlásíme se k tomu nejlepšímu, co tato tradice přináší. Snažíme se o to, aby taneční kurzy nezůstaly pouze přežitkem minulosti. Klademe si za cíl aby jejich forma i způsob vedení odpovídaly dnešní moderní době. Jsme velmi hrdí na to, že si naše taneční kurzy vybírá každý rok více lidí. Obliba kurzů pro dospělé totiž dokazuje, že na tanec není nikdy pozdě.

Mnohem více než o počty klientů nám však jde o to, s jakým pocitem z našich kurzů odcházíte. Váš pocit je pro nás hlavním měřítkem toho, zda práci, kterou děláme, děláme dobře. Vycházíme z moderních tanečních trendů a do naších kurzů si z nich bereme to, co pokládáme za nejlepší. Snažíme se jít dál svojí cestou a těšíme se, že po ní půjdete spolu s námi.

Nabízíme Vám široké možnosti výběru z více úrovní tanečních kurzů. Jedná se o kurzy základní, mírně a více pokračovací. Je tedy jen na Vás, který kurz si z naší nabídky vyberete. Taneční kurzy jsou bez rozdílu věku a mohou se tedy přihlásit všichni. Mnozí z Vás si připomenete své první taneční kroky, které jste se naučili na střední škole, ale také zdokonalíte své aktuální taneční dovednosti.

Pokud jste ještě nikdy předtím taneční neabsolvovali, máte ideální příležitost vniknout do světa společenských tanců. Pohodovou a zábavnou formou se budeme věnovat tancům standardním, latinskoamerickým.

V našich kurzech se vždy budete moci spolehnout na profesionální, přátelský a diskrétní přístup tanečních mistrů.

S námi zapomenete na každodenní starosti a povinnosti všedních dní. Zažijete 10 příjemných večerů plných tance i relaxu. Tanec se tak stane skvělým zpestřením Vašeho pracovního týdne. Každý taneční kurz je zakončen závěrečným večírkem pro absolventy a jejich přátele.

Naší největší snahou je Vaše spokojenost!

Doporučujeme společenské oblečení.

Všichni tanečníci, jejichž fotografie na těchto internetových stránkách najdete, jsou skuteční klienti Taneční školy Bolero Ostrava. Staňte se jimi i Vy!