O nás

Existuje mnoho důvodů, proč si myslíme, že naše taneční kurzy jsou nejlepší, které si můžete vybrat. Ať už se bude jednat to krásné taneční sály v Ostravě, profesionální a přátelský přístup tanečních mistrů a jejich asistentů, schopnost naučit Vás elegantně tančit, moderním způsobem výuky Vás zasvětit do podstaty jednoho z nejkrásnějších umění anebo Vás po náročném dni v práci či ve škole příjemně pobavit a zrelaxovat.

To všechno bychom o sobě mohli tvrdit, ale nevíme, zda byste si to nevyložili jen jako neskromnou samochválu. Ve skutečnosti totiž špičkovou taneční školu poznáte především podle spokojených absolventů.

Svou činnost jsme zahájili v roce 2003, kdy jsme pořádali pohybové a taneční kroužky pro žáky základních škol. Od roku 2005 pořádáme taneční kurzy pro studenty středních škol a dospělé. Ve spolupráci s Kulturním zařízením K-Trio Ostrava-Jih připravujeme každoročně kurzy pro manželské páry a partnerské dvojice. V taneční škole vyučujeme rekreační tance pro širokou veřejnost.

Trenéři a lektoři taneční školy

Přirozeným pokračováním sportovních aktivit zakladatelů vznikl v roce 2016 Taneční klub. Zde se zaměřujeme na taneční kategorii tanec pro všechny (TPV - hobby dance) a na taneční sport — standardní a latinskoamerické tance. Vyučovat Vás budou lektoři s mnohaletou praxí. Díky tomu předáváme učastníkům našich kurzů a členům tanečního klubu znalosti podle aktuálních trendů domácího i světového vývoje tance a tanečního sportu.

Za 15 let působení, prošli našimi tanečními kurzy již tisíce spokojených klientů. Naší největší snahou je Vaše spokojenost a přátelská atmosféra v průběhu tanečního kurzu.


Co nabízíme

- taneční kurzy pro mládež a dospělé

- sportovní tanec a (hobby dance)

- latinskoamerické tance pro ženy

- individuální výuku tance pro skupiny i jednotlivce

- tančírny a taneční setkání pro veřejnost

- taneční choreografie na míru

- taneční vystoupení (sólová i formační)

 

Taneční škola v číslech

Pojďme si přiblížit činnost naší taneční školy

0

rok, kdy jsme poprvé začali pořádat kurzy pro základní školy

0

rok, ve kterém jsme se zaměřili také na kurzy středoškoláků a dospělých

0

tolik let už naše škola učí taneční kroky studenty škol i dospělé

0

počet studentů, které jsme měli možnost učit

0

počet párů z řad dospělých, kteří se u nás učili novým věcem a užívali si svůj volný čas

0

na tolik spokojených a obohacených absolventů naší taneční školy můžeme být po právu hrdí

Partneři

Autoškola Tomáš Otisk
Gymnázium Hladnov
© Taneční škola Bolero, 2010-2024
Webové stránky vytvořilo Poski.com. Moderní webdesign z Ostravy.