Vítáme všechny milovníky tance, kteří chtějí proniknout do tajů ladných tanečních pohybů a chtějí se dovědět více technice tanců, které se svým partnerem tančí. Protančete životem s lehkostí, elegancí a ladností díky Tanečnímu klubu. Zvládněte estetický taneční pohyb a ciťte se na parketu vždy skvěle.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

-  navždy star  -  navždy fit  -  navždy mladí  -  navždy šťastní  -  navždy v pohodě  -  navždy spolu  -

Díky tanci

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

Nyní máte skvělou příležitost se tanci začít věnovat aktivně pod dohledem kvalifikovaných lektorů a trenérů. Lekce v tanečním klubu se liší od klasického kurzu. Tancům se zde věnujeme podrobně a proto vše zvládnete v pomalejším výukovém tempu. Je zde prostor pro individuální přístup a máte rovněž příležitost tančit i vícekrát týdně a vše si tak dokonale připomenout. Informace které se zde dovíte jsou nad rámec běžného kurzu a díky nim bude Váš tanec vypadat přesněji a jistěji. Našim cílem je naučit Vás tančit ve správném postavení a se správnými tanečními návyky.

Správné držení těla se Vám promítne i do každodenního života a sami poznáte, že tanec je umělecká záležitost, kde se muži učí respektu k ženám, kde se ženy učí být dámou, kde se všichni učíme pokoře, trpělivosti, sebevědomí i důvěře ve svého partnera. Tanec sbližuje a umožní Vám vyjádřit emoce beze slov.   

Pro bližší informace kontaktujte 774 908 180